Infrazářiče

Okamžité a přímé teplo

Pro majitele restaurací a rodinných domů s venkovní zahrádkou či terasou, pro chalupáře, chataře a zahrádkáře. Tyto panely jsou vhodné jak pro venkovní, tak i vnitřní použití a jsou přenositelné. Na venkovní terase Vám za minimální náklady vytvoří velmi příjemné teplotní klima. Ve Vašem skleníku Vám vytvoří po celý rok letní teploty a umožní pěstování tropických rostlin. Další využití těchto panelů je pro kryté bazény, zimní zahrady, průmyslové objekty, staré vlhké objekty, apod. Tělesa je možné instalovat na pevno nebo je možné instalovat na speciální stojan, čímž se stávají snadno přenositelné. Tento stojan rovněž naleznete v naší nabídce. Tyto infrazářiče je možné rovněž použít pro vytápění zimních zahrad, krytých bazénů apod.

Pro příležitostné chalupáře a chataře, kteří jezdí nepravidelně na své rekreační objekty a pak řeší problém, jak rychle vytopit prochladlé místnosti máme řešení - vysokoteplotní infrazářiče.

Pro stavební firmy na vytápění stavebních buněk, vnitřních prostor staveniště a k vysušování zdiva, objektů a materiálů.

Pro průmyslové a výrobní podniky, které mají montážní pracoviště v halách s vysokými stropy, máme dobrou zprávu. Již nemusíte zbytečně ohřívat velké prostory hal, stačí umístit naše panely nad konkrétní pracoviště a panel vybavit pohybovým čidlem. V okamžiku, kdy se na tomto pracovišti pohybují pracovníci, panel je zahřívá, opustí-li toto pracoviště, panel okamžitě vypne. Vaše náklady na vytápění se tímto způsobem výrazně sníží.

Potřebujete-li rychlé a levné teplo, efektivním řešením jsou vysokoteplotní infrazářiče UFO!

Vysoké účinnosti infrazářiče dosahují díky silnému topnému tělesu pracujícímu na principu infračerveného záření. Infračervená složka optického spektra se dělí na krátké, střední a dlouhé vlny.

Topidla využívají právě oblast středních vln IR-A, která zajišťuje nejvyšší účinnost ohřevu. Systém ohřevu pomocí infračerveného záření má vysokou efektivitu provozu, více než devadesát procent elektrické energie je přeměněno na teplo a zbytek na světlo.

Příjemné je i to, že okamžitě po zapnutí přístroj dosáhne 95 procent výkonu. Výhodou je i bezhlučný provoz a to, že není potřeba přídavné větrání. Tato topidla nevíří prach, nezpůsobují totiž cirkulaci vzduchu.

UFO infrázářiče:

  • s manuálním ovládáním
  • s dálkovým ovládáním
  • průmyslové

Infrazarice ALF katalog.pdf (658kb)